„Ostre Pióro” w Loży Radomskiej BCC

22.12.2020

Loża Radomska BCC ma zaszczyt poinformować, że 16 grudnia br. podczas świąteczno–noworocznego spotkania, przyznano Nagrody Ostrego Pióra BCC.

Wyróżnienia BCC otrzymały je media regionu radomskiego:

Radomska Grupa Mediowa

Tygodnik Radomski

Radom24.pl

Radio Radom 87,7

Obiektywnie.info.pl

 

Ostre Pióro BCC to wyróżnienie przyznawane przez Business Centre Club przedstawicielom mediów ogólnopolskich i regionalnych, którzy w swojej pracy zawodowej propagują zasady przedsiębiorczości, szerzą edukację ekonomiczną i wspierają idee wolnego rynku.

Ostre Pióro – Nagrodę Specjalną BCC, dyplom i wieczne pióro otrzymał redaktor Adam Dziedzic (właściciel portalu Obiektywnie.info.pl), za szczególny wkład i zaangażowanie w przekazywanie oraz relacjonowanie wydarzeń gospodarczych we współpracy z Lożą Radomską BCC, wspierający swoimi działaniami rozwój gospodarki rynkowej w Polsce i budowę społeczeństwa obywatelskiego. Wyróżnienie Laureatowi wręczyli: Izabela Seweryn – Kanclerz Loży Radomskiej BCC oraz Jerzy Kowal – Kanclerz honorowy Loży Radomskiej BCC.

 

Nagrody wręczane są w Warszawie, ale ze względu na sytuację i liczne obostrzenia jakie zostały wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa, w tym roku wyróżnienia są wręczane kameralnie, w poszczególnych regionach.

W ubiegłych latach taką nagrodę otrzymała Redakcja Echa Dnia Radom. Cieszymy się, że w tym szczególnym, specyficznym i trudnym z uwagi na pandemię koronawirusa roku, możemy wręczyć Dyplomy Ostrego Pióra mediom, które współpracują z Lożą Radomską BCC, realizują swoją misję, relacjonują i komentują bieżące sprawy gospodarcze, zapraszają do swoich programów ekspertów BCC, promują przedsiębiorców, są z nami na dobre i na złe, w chwilach sukcesów, ale też wyzwań.

Wszystkim Laureatom składamy gratulacje oraz wyrazy uznania, życząc wytrwałości i sukcesów w rozwoju na kolejne lata.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL