Państwowe odznaczenie dla członka Loży Łódzkiej BCC – Andrzeja Pabicha

17.10.2023

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że jeden z naszych wyjątkowych członków, Andrzej Pabich, właściciel Zoo Borysew Sp. z o.o., został uhonorowany państwowym odznaczeniem – Brązowym Krzyżem Zasługi.

Uroczystość wręczenia odznaczenia odbyła się podczas gali Niedźwiedzie Biznesu 2023 w Zamek Janów Podlaski****, której organizatorami byli Adam Abramowicz Biuro Rzecznika MŚP, Akademia Bialska i Słowo Podlasia.

Odznaczenie jest przyznawane tym, którzy wykraczają poza swoje zwykłe obowiązki, przynosząc znaczną korzyść państwu i obywatelom.

Andrzej Pabich nie tylko jest właścicielem Zoo Borysew, ale również jest znany z niesienia pomocy innym oraz z działalności charytatywnej. Jego praca w Zoo Borysew to znacznie więcej niż prowadzenie zoo – to misja ochrony i zachowania zagrożonych gatunków, edukacja oraz szerzenie świadomości o potrzebie ochrony środowiska naturalnego. Andrzej Pabich jest inspiracją dla wielu z nas i dowodem na to, że jedna osoba może zdziałać naprawdę wiele dla naszego świata.

To zaszczyt mieć w naszych szeregach Loży Łódzkiej Business Centre Club takiego człowieka, a przyznanie Brązowego Krzyża Zasługi jest zasłużonym wyróżnieniem. Gratulujemy!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL