Patronite Forum 2022

08.03.2022

Patronite Forum 2022 to specjalne wydarzenie organizowane pod patronatem BCC w  dniach 19-20 marca przez serwis Patronite.pl w formie hybrydowej.

Wyjątkowe spotkanie, które połączy Twórców i Patronów, którzy ich wspierają. Wydarzenie potrwa dwa dni, podczas których odbędą się ważne debaty i prelekcje z udziałem gości specjalnych.

Finałowym elementem pierwszego dnia Forum będzie Gala PatroNight, podczas której organizator wręczy Diamenty Patronite: nagrody dla najbardziej zaangażowanych Twórców. Otrzymają je m.in. Autorzy, którzy przetarli szlaki w Patronite oraz ci, którzy aktywnie wspierają innych Twórców. Patronite wręczy także nagrody przyznane przez społeczność Autorów.

Diamenty Patronite trafią również do Twórców działających w sześciu najpopularniejszych kategoriach na Patronite: Youtube, Podcasty, Wyprawy, Społeczne, Nauka i Publicystyka.

Podczas wieczornej gali nie zabraknie też nagród specjalnych, które otrzymają Patroni i Mecenasi – czyli firmy wspierające Twórców. Sponsorzy wydarzenia przygotowali również dodatkowe nagrody, które wręczą wybranym przez siebie osobom.

 Więcej informacji na temat spotkania Twórców z Patronami >>

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku >>, które odpowiednio wcześniej przypomni o transmisji ze spotkania.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL