Paweł Prencel, prezes Zarządu REVON Energy, dołącza do BCC

21.06.2024

Z przyjemnością zawiadamiamy, że grono członków Loży Katowickiej BCC poszerzyło się o nowego członka – dziś miło nam powitać w BCC Pawła Prencla i firmę REVON Energy.

REVON Energy to przede wszystkim ludzie – podchodzący z pasją i zaangażowaniem do wszelkich projektów z branży energetycznej. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu są w stanie sprostać wymaganiom rynku i zajmować się kompleksową obsługą inwestycji energetycznych z obszaru elektromobilności i fotowoltaiki.

Wyróżnia ich kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z branży energetycznej. Jako generalny wykonawca zajmują się projektowaniem i budową instalacji fotowoltaicznych, a także budową zasilania oraz montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych wraz z dostawą, odbiorami i uruchomieniem. Oferują kompleksowe doradztwo na każdym etapie projektu oraz wsparcie doświadczonych ekspertów.

Niezależnie od obszaru współpracy gwarantują indywidualne, profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie podczas całego procesu inwestycyjnego. Świadczą pełną obsługę zarówno w kwestiach technicznych, jak i administracyjnych. Uzyskują niezbędne decyzje, pozwolenia, przygotowują projekty, dostarczają komponenty PV oraz zajmują się ich montażem, ponadto uruchamiają instalacje i zapewniają ich monitoring. Pomagają również przy transakcjach dużych projektów PV, takich jak audytowanie projektów, wykonanie due-diligence oraz wsparcie dla kupujących/sprzedających w decyzjach biznesowych.

Więcej: https://revon.pl

Witamy serdecznie w BCC!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL