Podlaskie Forum Ekonomiczne

18.08.2022

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Agencja Rozwoju Regionalnego „Ares” S.A. w Suwałkach zapraszają na zorganizowaną pod patronatem BCC pierwszą edycję Podlaskiego Forum Ekonomicznego (Podlaskie Economic Forum), która odbędzie się w dniach 11-12 października 2022 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

Podlaskie Forum Ekonomiczne to dwudniowa konferencja międzynarodowa poświęcona rozwojowi Polski Wschodniej oraz współpracy gospodarczej z wybranym regionem świata. Forum stanowi miejsce wymiany poglądów przedsiębiorców, polityków, dyplomatów, naukowców oraz wszystkich osób zainteresowanych współczesną gospodarką. Będzie to jedno z największych wydarzeń organizowanych w Polsce, które dotyczyć będzie kooperacji z partnerami z Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

Województwo podlaskie odwiedzą przedstawiciele czołowych azjatyckich korporacji i organizacji biznesowych. Wydarzenie obejmie: dyskusje panelowe, sesje pytań i odpowiedzi (Q&A), spotkania networkingowe, a także prezentacje partnerów i sponsorów na stoiskach w części wystawienniczej.

Program Forum składać się będzie z czterech głównych bloków tematycznych:

  • Doing business with Asia,
  • Bezpieczeństwo ekonomiczne,
  • Gospodarka cyfrowa,
  • Wyzwania gospodarcze.

 

Rejestracja na Podlaskie Forum Ekonomiczne >>

Serdecznie zapraszamy!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL