PODSUMOWANIE KONKURSU „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY” NA LUBELSZCZYŹNIE

27.04.2023

Już po raz 20-ty  polskie Urzędy Skarbowe poddały się ocenie przez przedsiębiorców i indywidualnych podatników w ramach konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowanego przez Business Centre Club oraz Ministerstwo Finansów.  

Podsumowanie konkursu odbyło się w dniu 21 kwietnia br. w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Na uroczystość przybyli przedstawiciele miejscowych władz, naczelnicy Urzędów Skarbowych oraz reprezentanci organizacji przedsiębiorców z Lubelszczyzny.

XX edycja Konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy  to dla wszystkich urzędów skarbowych województwa lubelskiego niezwykłe doświadczenie. Doświadczenie, które pozwala w sposób zrozumiały poznać oczekiwania przedsiębiorców związane z funkcjonowaniem administracji skarbowej, a z drugiej strony – wskazuje kierunki, w jakich powinny podążać urzędy skarbowe w obsłudze podatników.

Za 2022 rok  Certyfikatem Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy zostały  wyróżnione : Urząd Skarbowy w Krasnymstawie, Urząd Skarbowy w Janowie Podlaskim oraz Urząd Skarbowy we Włodawie.

Pozostałym Urzędom Skarbowym podziękowano dyplomami uznania za uczestnictwo w konkursie  – za sam fakt dobrowolnego poddania się społecznej ocenie podatników.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL