Powitanie nowych członków Loży Warszawskiej BCC

19.12.2022

Po raz kolejny odbyło się uroczyste powitanie i wręczenie certyfikatów nowym członkom Loży Warszawskiej Business Centre Club. Nowi członkowie Klubu zostali powitani w Sali Okrągłego Stołu Pałacu Staszica w Warszawie przez Kanclerza Loży Warszawskiej – Cezarego Gizkę, Grażynę Majcher-Magdziak – członka Rady Organizatorów oraz Loży Założycieli BCC oraz Macieja Owczarka – Dyrektora Generalnego Business Centre Club.

Na uroczystości oprócz nowych klubowiczów obecni byli także członkowie Loży oraz przedstawiciele Konwentu BCC na czele z przewodniczącym Mariuszem Hildebrandem. Podczas tej uroczystości nowi członkowie odebrali atrybuty przynależności do BCC, a także mieli okazję dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać swoje członkostwo w Klubie i jakie możliwości daje im przynależność do Business Centre Club. W tajniki poruszania się po Klubie i Loży Warszawskiej wprowadziła obecnych Dyrektor ds. Nominacji Loży Warszawskiej BCC Ewa Rzodkiewicz.

15 grudnia 2022 r. atrybuty członkowskie BCC odebrali: Jarosław Bartniczuk – Interguard, Adam Drozdowski i Piotr Bujko – Invalue Investments, Arkadiusz Sadowski – Miodziarze, Konrad Płochocki – Polski Związek Firm Deweloperskich oraz Dariusz Skłodowski i Eryk Skłodowski – Skłodowscy Sp. z o.o. Serdecznie witamy w Klubie! Po części oficjalnej wszyscy obecni na zaproszenie Kanclerza przenieśli się do Hotelu Teatro na Wieczór Wigilijny Loży Warszawskiej BCC.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL