„POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ” – październikowe spotkanie Loży Katowickiej BCC

24.10.2022

21 października przedstawiciele Loży Katowickiej Business Centre Club uczestniczyli w spotkaniu z cyklu „Poznajmy się bliżej”. Jego gospodarzem była firma członkowska BCC ARCHE GROUP. Firma zaprosiła gości do jednej ze swoich najnowszych inwestycji, którą jest klasycystyczny Pałac Donnersmarcków w Siemianowicach Śląskich, nazywany również Pałacem Mieroszewskich.

W Pałacu Donnersmarcków będzie hotel, restauracja oraz część bankietowa. Grupa ARCHE otworzyła już Browar Pałacowy z kraftowymi, naturalnymi, niepasteryzowanymi piwami, ważonymi w ośmiu kadziach wg Bawarskiego Prawa Czystości Piwa z 1516 r.

Zebranych gości w imieniu zarządu ARCHE przywitała Magdalena Sidorowicz Dyrektor Sprzedaży Grupy Arche oraz Karol Wieder szef biura sprzedaży oraz KAM, który nadzoruje obiekt w Siemianowicach Śląskich. Spotkanie rozpoczęło się oficjalnym otwarciem regionalnego biura firmy oraz prezentacją firmy i systemu inwestycyjnego w pokoje hotelowe.

Później uczestnicy spotkania mogli zwiedzić browar, w którym wysłuchali prelekcji połączonej z degustacją. Odwiedzili również Muzeum Miejskie w Siemianowicach Śląskich, które jest w zespole pałacowo-parkowym w zabytkowym XVIII-wiecznym spichlerzu. Gości oprowadzali Hugo von Donnersmarck i jego małżonka Laura z Hardenbergów.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL