PPHU MERKURY i Radosław Żurakowski w BCC

15.06.2023

Do Loży Opolskiej BCC przystąpiła firma PPHU MERKURY oraz prezes Zarządu Pan Radosław Żurakowski. Serdecznie witamy w Loży!

Firma PPHU Merkury jest jednym z liderów dystrybucji materiałów budowlanych w województwie opolskim. Działając od 1989 r. niezmiennie przechodzi procesy rozwoju oraz transformacji, aby w sposób ciągły zadowalać klientów indywidualnych planujących lub prowadzących budowę wymarzonego domu, deweloperów, a nade wszystko profesjonalne firmy wykonawcze. Firma Merkury podejmuje się także generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych. Jedną z najnowszych realizacji jest budowa ratusza w Strzelinie.

Firma podaje pomocną dłoń na każdym etapie budowy – od projektu po realizację i wykończenie budów. Stale rozszerza wachlarz proponowanych produktów i usług w zakresie materiałów budowlanych. Nie bez znaczenia jest motto Merkury Materiały Budowlane:  „Cały dom w jednej firmie”. Z domem kojarzy się bowiem rodzina, co również jest ważnym elementem działalności firmy, gdyż Zarząd stanowi właśnie rodzina, która kieruje firmą już w drugim pokoleniu. Oddziały stacjonarnie mieszczą się w Opolu, Prudniku, Głuchołazach i Głogówku – dostawa w dowolne miejsce w Europie dzięki własnej bazie logistycznej nie stanowi problemu ani wyzwania. Od 2010 roku Merkury jest Akcjonariuszem Ogólnopolskiej sieci – Polskie Składy Budowlane®. W roku 2019 firma stała się właścicielem marki DrewDom, dzięki temu oferta  poszerzyła się o materiały drewniane.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL