PR WINGS 2023

09.11.2023

8 listopada odbyła się uroczysta gala konkursu PR Wings 2023. Organizowany pod patronatem Business Centre Club konkurs wyłania i nagradza najbardziej efektywne, kreatywne i innowacyjne projekty z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i public relations. Promuje profesjonalne i etyczne praktyki w tym obszarze. W ten sposób Konkurs wspiera tworzenie coraz bardziej profesjonalnego, opartego o najwyższe standardy i konsekwentnie rozwijającego się rynku usług PR we wszystkich jego ośrodkach w Polsce.

Prace zgłoszone do PR Wings oceniane są przez wybitnych specjalistów i uznane autorytety w branży PR oraz komunikacji społecznej i marketingowej. W skład Jury wchodzą przedstawiciele dużych firm, agencji, instytucji publicznych i pozarządowych, organizacji biznesowych i środowiska naukowego.

– Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu i wspólnie z czołowymi przedstawicielami różnych branż dokonać profesjonalnej oceny zgłoszonych kampanii PR. Nie było to łatwe zadanie, gdyż poziom zgłoszonych projektów był bardzo wysoki. Serdecznie gratuluję zarówno laureatom konkursu PR Wings, jak i wszystkim nominowanym – mówi Renata Stefanowska, dyrektorka Departamentu Marketingu i Komunikacji BCC, która z ramienia Klubu zasiada w Jury.

Konkurs ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy podmiot, który spełnia warunki regulaminowe, a zrealizowana przez niego kampania PR odbyła się w Polsce lub została zrealizowana za granicą przez podmiot polski. Do udziału w Konkursie zaproszone są podmioty z branży PR i marketingowej, firmy prywatne, instytucje publiczne – samorządowe i rządowe, organizacje pozarządowe, media, oraz wszystkie inne, których zgłoszenia wpisują się w kategorie konkursu PR Wings.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL