Praca w Business Centre Club

17.11.2022

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji Business Centre Club rozpoczyna rekrutację na stanowisko pracy w Instytucie Interwencji Gospodarczych BCC.

Praca w biznesie to Twoja pasja?

· Chciał(a)byś odpowiadać za rozwój organizacji, będącej liderem w swojej kategorii, zrzeszającej 1200 członków (menedżerów i firm) z całej Polski?

· Koordynowanie działań i organizacja spotkań przychodzi Ci równie łatwo, co orientacja w tematyce gospodarki i przedsiębiorczości, a pasjonująca praca w środowisku biznesowym jest dla Ciebie interesująca?

· Chciał(a)byś rozwijać swoją karierę w organizacji o ugruntowanej pozycji współpracując z liderami opinii, ekspertami z różnych dziedzin i przedsiębiorcami reprezentującymi wszystkie gałęzie gospodarki?

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedź brzmi TAK, to być może szukamy właśnie Ciebie!

KOORDYNATOR W INSTYTUCIE INTERWENCJI GOSPODARCZYCH BCC

Główne zadania to:

  • Monitorowanie procesu legislacyjnego;
  • Monitorowanie posiedzeń i tematyki obrad Rady Ministrów oraz Parlamentu RP;
  • Współpraca z ekspertami BCC w Radzie Dialogu Społecznego;
  • Animowanie prac ekspertów BCC w zakresie opiniowanych projektów legislacyjnych;
  • Tworzenie grup roboczych z udziałem ekspertów innych organizacji, stowarzyszeń, gremiów BCC w celu wypracowania wspólnego stanowiska w zakresie będącym przedmiotem prac legislacyjnych;
  • Rprezentowanie BCC na spotkaniach uzgodnieniowych i wydarzeniach zewnętrznych dot. projektów legislacyjnych;
  • Udzielanie informacji mediom w zakresie tematów będącym przedmiotem prac koordynatora.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe

· doświadczenie w koordynacji działań i współpracy w zespołach

· doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu

· praktyczna wiedza z zakresie procesu legislacyjnego

· znajomość problematyki gospodarczej i legislacyjnej

· wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

· bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

· znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

Oferujemy:

· możliwość rozwoju zawodowego

· codzienną pracę pełną ciekawych wyzwań w środowisku przedsiębiorstw;

· pełne wdrożenie na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych;

· pracę na pełny etat;

· stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

· ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną.

Kim jesteśmy:

Business Centre Club to prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacją indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tysięcy pracowników, obroty firm sięgają 200 miliardów złotych a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. Na terenie całej Polski działają 22 loże regionalne. Do tego wyjątkowego klubu biznesu należą przedstawiciele wszystkich branż, w tym zarówno międzynarodowe korporacje jak i polskie duże i średnie przedsiębiorstwa.

Więcej o BCC >>>

Business Centre Club w mediach społecznościowych:

Jak aplikować?

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@bcc.pl