Prawdziwe Historie – cykl BCC Kobiety

13.06.2022

Jaka historia kryje się za uśmiechem Kobiety Biznesu, której profil na LinkedIn oglądasz? Ile doświadczyła, przeżyła i musiała się nauczyć, aby dojść do miejsca, w którym jest obecnie? Czy od zawsze wiedziała, że tak potoczy się jej kariera? Do czego dążyła, a jaki scenariusz zaproponowało jej życie? Na te i wiele innych pytań odpowiadają Prawdziwe Historie – jedno z działań w ramach projektu BCC Kobiety, dzięki któremu czytelniczki i czytelnicy będą mogli poznać oraz zainspirować się treściami autorek, kobiet, przedsiębiorczyń i prezesek.

Dziś przedstawiamy jedną z nich:

Uczymy się każdego dnia. Czytając aktualne wiadomości, rozmawiając z rodziną, czy zmagając się z nowymi zadaniami. Uczyć mogą nas książki, ludzie, ale przede wszystkim doświadczenie, które tworzą codzienne obowiązki, zdarzenia losu oraz wybory.Co zatem można wynieść z historii „Wielkie pożytki z ciągłego uczenia się siebie i wszystkich wokół”?

Zapraszamy do przeczytania Prawdziwej Historii naszej członkini, aktywnie tworzącej projekt BCC Kobiety, Moniki Dutkiewicz Managing Director i President w Segafredo Zanetti Poland, która przyznaje, że nauka i spójność w byciu sobą to fundamenty do osiągania celów.

PRZECZYTAJ PRAWDZIWE HISTORIE

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL