Premiera nowego Mercedesa GLC SUV w salonie firmy członkowskiej Loży Gdańskiej BCC – BMG Goworowski

12.10.2022

6 października 2022 r., w salonie firmy członkowskiej Business Centre Club – BMG Goworowski w Gdyni odbyła się premiera nowego Mercedesa GLC SUV. Loża Gdańska BCC była partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

Wydarzenie było okazją, aby na żywo zobaczyć model auta, który jest najchętniej wybierany z całej gamy marki Mercedes-Benz. Jednocześnie wielu gości po raz pierwszy miało okazję zobaczyć największy salon Mercedesa w Polsce, który został oddany do użytku w 2020 r.

Spotkanie rozpoczął przemówieniem właściciel i prezes BMG Goworowski, p. Bogdan Goworowski, który przybliżył historię budowy nowego salonu, a także powiedział kilka słów na temat bohatera wieczoru, czyli Mercedesa GLC. Kilka słów dodał od siebie również kanclerz Loży Gdańskiej BCC Maciej Dobrzyniecki. Wydarzenie poprowadził Krzysztof Ibisz, a obecni na miejscu goście zostali zaskoczeni wieloma atrakcjami, m.in. pokazem barmańskim w wykonaniu mistrza świata w kategorii flair oraz uczestnika „Mam Talent”, Marka Posłusznego. O oprawę muzyczną zadbała znana didżejka – Sagia.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL