reach4 Meetup – Biznes od nowa

25.08.2023
Jaka przyszłość czeka polskie firmy ? Jaką rolę mają w niej startupy i nowe technologie?

Czy polskie firmy są wystarczająco innowacyjne? Jak technologie sztucznej inteligencji, web3, blockchain wpłyną na ich biznes? I czy siłą zmian mogą być dla polskiego biznesu startupy? Konferencja wypełni się rozmowami o rozwoju startupów w Polsce i w regionie, o innowacyjności polskich dojrzałych firm i o wpływie technologii AI, web3, blockchain na przyszłość rodzimych przedsiębiorstw.

11-12 października 2023 odbędzie się organizowana pod patronatem BCC konferencja on-line „reach4 Meetup – Biznes od nowa”. To już czwarta edycja wydarzeń pod marką reach4, dotyczących inwestycji w innowacje, startupy, spółki młode. Październikowa konferencja, organizowana pod hasłem wiodącym “Biznes od nowa”, otwiera szeroką dyskusję o innowacyjności polskich firm, nie tylko tych młodych, ale również dojrzałych polskich przedsiębiorstw. Z ramienia Klubu w debatach uczestniczy Jarosław Grzywiński, lider rynków kapitałowych BCC.

Rozwój i finansowanie innowacji

Konferencja podzielona jest na dwa dni – pierwszy dzień został dedykowany obszarom rozwoju i finansowania innowacji. Poruszone zostaną tematy zdolności do innowacji wśród polskich firm – młodych, startupowych i tych dojrzałych, ich konkurencyjności globalnej jak również tematy inwestycji w startupy i spółki młode. Część ze strumieni tematycznych zostanie poświęcona tematyce inwestowania w startupy przez dojrzałych przedsiębiorców i managerów oraz temu jak rola dobrze przygotowanego anioła biznesu, zarządzającego już dojrzałą firmą, może wpłynąć na startup i jak – na przedsiębiorstwo samego inwestora. Czy taki mariaż może przynieść korzyść nie tylko finansową, ale i efektywnościową obu stronom?

Technologie a przyszłość biznesu

Drugi dzień konferencji dedykowany będzie technologiom – sztucznej inteligencji, web3, blockchain – i ich realnemu wpływowi na polskie firmy, te młode i te dojrzałe. Goście paneli dyskusyjnych i prelekcji poruszą tematy dotyczące kierunku rozwoju technologii, możliwościom ich implementacji w polskich firmach i ich wpływom na polską przedsiębiorczość jutra. Czy polskie firmy będą potrafiły zastosować sztuczną inteligencję w praktyce? Czy znajdą pomysł na to jak odnaleźć się w biznesie, w którym za kilka, kilkanaście lat nie sposób będzie się obejść bez zdolności sięgania po sztuczną inteligencję czy web3?

 

Strona wydarzenia oraz rejestracja >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL