„Relacje z człowiekiem są najważniejsze dla osiągnięcia sukcesu” – spotkanie z Józefem Wancerem

05.12.2022

Loża Warszawska Business Centre Club gościła nestora polskiej bankowości, członka Rady Głównej BCC – Józefa Wancera, autora książki „My way. Wspomnienia”. To wyjątkowe spotkanie pełne historii o bankowości w Polsce i na świecie, transformacji gospodarczej w Polsce, ale przede wszystkim pełne opowieści o drugim człowieku, o wartości budowania prawdziwych relacji z ludźmi, dostrzeganiu ich wartości bez względu na przynależność rasową, religię, płeć, o różnorodności i wartościowym przywództwie. 

Była to niepowtarzalna okazja aby otrzymać autograf, poznać, zainspirować się i zbudować relację z Józefem Wancerem – wieloletnim prezesem kluczowych banków polskich, honorowym przewodniczącym Rady Nadzorczej BNP Paribas Polska S.A., od którego każdy może się uczyć jak być mądrym liderem i człowiekiem.

Serdecznie dziękujemy Józefowi Wancerowi za udział, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz za potężną dawkę inspiracji, Maciejowi Owczarkowi – za ciepłe powitanie i gościnność Business Centre Club, Ewie Rzodkiewicz – za ciekawe poprowadzenie spotkania oraz obecnym na spotkaniu Klubowiczom i Sympatykom – za aktywność, otwartość i wzajemną inspirację.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL