Różnorodność ma moc!

05.09.2023

 

Jako Partner wspierający różnorodność i włączanie w miejscu pracy, zapraszamy na konferencję organizowaną przez Fundację Razem dla Różnorodności w Biznesie ,,Różnorodność ma moc”. Będzie to dzień w pełni poświęcony różnorodności, pełen inspiracji i nowych spojrzeń.

W programie m.in.:

✨ Wystąpienia inspirujących prelegentów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i pomysłami na promowanie różnorodności.

🌍 Panel prezesów „Czy DE&I jest siłą naszych przedsiębiorstw?”.

💬 Dobra praktyka w zakresie DE&I.

🎉 Networking – okazja do nawiązania nowych cennych kontaktów.

Fundacja wraz z prelegentami będzie przyglądać się konkretom, celebrować osiągnięcia i dążyć do budowania kultury pracy, w której każdy pracownik czuje się doceniony, zaangażowany i akceptowany. Mamy nadzieję, że ta konferencja przyniesie nowe spojrzenie na temat D,E&I w biznesie i dostarczy inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem bardziej inkluzywnych i zrównoważonych miejsc pracy.

Dołącz bezpłatnie online >>

🗓 Data: 27 września

⏰ Godzina: 9:30 – 17:00

📍 Miejsce: online

Fundacja zaprasza firmy wspierające DE&I w miejscach pracy do podzielenia się swoją dobra praktyką, informacje prosimy kierować do: o.ojrzynska@razemdlaroznorodnosci.pl

Prelegenci: Adam Bodnar, Andrzej Chodacz, Anna Kułach, Igor Kaleński, Paweł Tynel, Magdalena Kotlarczyk, Beata Bukowska, Katarzyna Olczak, Wayne Boley, Iwona Kozera, Monika Buchajska-Wróbel, Małgorzata Tomasik , Marzena Strzelczak , Małgorzata Truszkowska-Bednarek, Aleksandra Klimont-Bodzińska, Anna Michna-Humeniuk, Katarzyna Gajos, Joanna Bednarska, Monika Nachyła, Paweł Biarda, Aleksandra Zawadzka, Krzysztof Rosłaniec, Przemysław Świercz

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL