Sieć Firm Przyszłości PFR –szykujemy polskich przedsiębiorstw na przyszłość

14.07.2022

 

Organizowany w partnerstwie z BCC program Sieci Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. To oferta dla dużych przedsiębiorstw, która umożliwia budowę kompetencji w zespołach,  potrzebnych do identyfikowania wyzwań, planowania i wdrażania zmian.

 

Przygotowujemy firmy na przyszłość

Zmiany w gospodarce, które obserwujemy w ostatnich latach wymuszają na firmach potrzebę  bieżącego  reagowania dostosowywania się do wymogów wynikających m.in. z pandemii, zrównoważonego rozwoju czy też wdrażania nowych rozwiązań technologicznych. Chcąc wesprzeć firmy w procesach transformacji założyliśmy Sieć Firm Przyszłości PFR, której celem jest towarzyszyć organizacjom w pokonywaniu wyzwań.  Dostarczamy  wiedzę, narzędzia kompetencje, które pozwolą przyszykować firmę na przyszłość.

Oferta doradczo-edukacyjna Sieci Firm Przyszłości PFR odpowiada na aktualne potrzeby firm i pozwala im przygotować się na kolejne wyzwania w przyszłości i dostosować się do zmieniającego otoczenia. Wśród kompleksowych form wsparcia dla firm znajdują się m.in. programy online, praktyczne warsztaty, narzędzie diagnostyczne-badawcze czy interaktywne zestawienia map technologii. Oferta jest przeznaczona zarówno dla osób indywidualnych jak i całych zespołów z firm.

 

Dzięki ofercie programu firmy mają możliwość:  

  • Ocenić swój potencjał innowacyjny w ramach Badania Dojrzałości Innowacyjnej Dużych Firm (BDI). BDI jest to bezpłatne narzędzie diagnostyczne do oceny poziomu cyfryzacji, gotowości do transformacji energetycznej oraz rozwoju innowacji. BDI dedykowane jest firmą zatrudniającym min. +/- 100 pracowników.  Zgłoszenie do badania >>
  • Rozwijać nowe kompetencje w ramach bezpłatnych kursów online z zakresu rozwoju innowacji, cyfryzacji i transformacji energetycznej.  Sprawdź programu na platformie >>
  • Zespołowo zyskać praktyczne umiejętności w ramach warsztatów umożliwiających m. in. wyliczenie śladu węglowego organizacji, wdrażanie rozwiązań cyfrowych czy prowadzenie procesów kreatywnych.
  • Uczestniczyć w wydarzeniach dla przedsiębiorców takich jak na cykl spotkań pt. „Przygotuj swoją firmę na program FENG” – poświęcony modułom programu dotacyjnego i „InfoWeek Grupy PFR” – ukazujący instrumenty wsparcia Grupy PFR dla firm.
  • Korzystać z map technologii dla firm zawierających przegląd narzędzi i gotowych rozwiązań do wykorzystania w firmie.

 

Jak dołączyć do programu?

Do Sieci Firm Przyszłości PFR można dołączyć poprzez zapisanie się do newslettera. Dzięki temu będą na bieżąco otrzymywać informacje o bieżącej ofercie i wydarzeniach przygotowywanych dla przedsiębiorców.

Sieć Firm Przyszłości PFR funkcjonuje w ramach Departamentu Rozwoju Innowacji PFR, który odpowiada za wsparcie dużych firm, start-upów oraz samorządów w zakresie m.in. projektowania innowacyjnych rozwiązań i planowania ich rozwoju.

Więcej informacji o programie >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL