SIEĆ FIRM PRZYSZŁOŚCI PFR

06.10.2022

Organizowany w partnerstwie z BCC program Sieci Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. To oferta dla dużych przedsiębiorstw, która umożliwia budowę kompetencji w zespołach,  potrzebnych do identyfikowania wyzwań, planowania i wdrażania zmian.

 

Najbliższe wydarzenia:

 

Warsztaty komercyjne „Raportowanie ESG. Warsztaty z obliczania śladu węglowego organizacji”

Raportowanie ESG staje się obowiązkiem dla coraz większej liczby organizacji.  Podjęcie działań w miarę szybko w tym zakresie, pozwoli przedsiębiorstwom przygotować się do raportowania oraz zastanowić się m.in. na jakiej podstawie wyliczyć ślad węglowy firmy. Wychodząc naprzeciwko temu wyzwaniu Sieć Firm Przyszłości PFR wraz z Krajową Agencją Poszanowania Energii przygotowali kolejną edycję komercyjnych warsztatów. Praktyczne warsztaty pozwolą poznać ślad węglowy organizacji lub zdobyć kompetencje potrzebne do własnych wyliczeń, dowiedzieć się jak go poprawnie raportować oraz skorzystać z dodatkowego doradztwa ekspertów. Zainteresowani mają do wyboru 3 formaty: warsztaty grupowe dla zespołów, warsztaty grupowe dla osób indywidualnych oraz personalizowane warsztaty odpowiadające na potrzeby firmy.

Więcej informacji >>

 

Mapa rozwiązań: Cyfrowe Narzędzia dla Firm

Wyniki Badania Dojrzałości Innowacyjnej (BDI) przeprowadzonego przez Polski Fundusz Rozwoju na przełomie 2021 i 2022 r. pokazują potrzeby firm w obszarze transformacji cyfrowej m.in.  w opracowywaniu i rozwijaniu ich strategii cyfrowych czy wsparciu ich w zintegrowaniu złożonych procesów. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, w ramach Sieci Firm Przyszłości  PFR została przygotowana mapa rozwiązań pt. „Cyfrowe Narzędzia dla Firm”, przedstawiającą rozwiązania technologiczne firm, które wspierają przedsiębiorstwa w transformacji i wdrożeniach cyfrowych. Mapa narzędzi pozwoli firmom skorzystać z technologii, które wesprą ich rozwój w obszarze: marketingu i sprzedaży, zarządzaniu przedsiębiorstwem, zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa, zarządzania kapitałem ludzkim i wsparcia procesów rozwoju produktu.

Więcej informacji >>

 

 

Bezpłatne narzędzie diagnostyczno-badawcze dla firm: Badanie Dojrzałości Innowacyjnej

Narzędzie do oceny poziomu cyfryzacji, transformacji energetycznej oraz rozwoju innowacji dla dużych firm.  Co zyskują firmy: raport, w którym znajdziesz ocenę poziomu innowacyjności, rekomendacje działań w obszarach, które mogą wymagać usprawnień oraz praktyczne wskazówki, jak rozwijać firmę i budować przewagi konkurencyjne.

Informacje o badaniu >>

 

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL