Skłodowscy Sp. z o.o. dołączyli do grona członków BCC

14.12.2022

Nowymi członkami Business Centre Club zostali Dariusz Skłodowski, Prezes Zarządu oraz Eryk Skłodowski, Członek Zarządu Skłodowscy Sp. z o.o.

Misją Kancelarii Podatkowej Skłodowscy jest wspieranie biznesu. To zespół ekspertów, którym bez obaw mogą powierzyć Państwo sprawy związane z prowadzoną przez Was działalnością. Kancelaria zapewnia kompleksowe wsparcie – Skłodowscy sp. z o.o. to nie tylko doradztwo podatkowe, ale i usługi księgowe, doradztwo finansowe, sprawy kadrowo-płacowe, doradztwo gospodarcze, a także szkolenia.

Prowadząc księgowość, sprawy kadrowo-płacowe czy też inne, Kancelaria Podatkowa Skłodowscy wykorzystuje nie tylko doskonałą znajomość aktualnych przepisów prawa, ale też innowacyjne rozwiązania. Stawia na nowoczesne technologie, które usprawniają przepływ informacji, a przy tym zapewniają maksymalne bezpieczeństwo przechowywanych i przetwarzanych danych.

Od początku powstania firmy, Kancelaria Podatkowa Skłodowscy, wykorzystuje nowoczesne technologie informatyczne w całej swojej działalności. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami z tej dziedziny, cała platforma informatyczna wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych i systemu zapewnienia ciągłości działania. Elektroniczny system obiegu dokumentów, pozwala na ich szczegółową analizę i zarządzanie jakością usług Kancelarii.

Witamy w Klubie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL