„Skupmy się na zdrowiu” w Klinice Nieborowice

24.03.2023

W dniu 23 marca 2023 roku Klinika Nieborowice, członek Business Centre Club, zaprosiła członków Loży Katowickiej BCC na spotkanie pod tytułem „Skupmy się na zdrowiu”. Spotkanie odbyło się w Klinice Nieborowice w Nieborowicach.

Gości przywitał Kanclerz Loży – Eugeniusz Budniok. W ramach realizacji „spraw zaległych” wręczono prezesowi Zarządu POLMOTORS Sp. z o.o., Adamowi Grabosiowi, Diament do Cezara Śląskiego Biznesu. POLMOTORS Sp. z o.o. to lider światowy technologii projektowania i wytwarzania elementów struktury pojazdów, strategiczny partner światowych koncernów motoryzacji Audi, BMW i Volkswagen. Adam Graboś odebrał ponadto w imieniu POLMOTORS Sp. z o.o. Śląski Medal Solidarności Społecznej Przyjaciel Ukrainy oraz Medal Europejski.

Kanclerz Loży Katowickiej BCC przedstawił zgromadzonym kalendarz spotkań Loży na marzec i kwiecień 2023 roku oraz przedstawił dwie nowe firmy członkowskie Loży Katowickiej BCC: Inter- Car Silesia Sp. z o.o. Dealer Mercedes-Benz, reprezentowaną przez Roberta Pakosza oraz WORKS11, reprezentowaną przez Beatę Twardowską.

W ramach medycznej części spotkania prezes Kliniki Nieborowice Wiesław Dobrowolski przedstawił profil kliniki, a zespół lekarzy opowiedział o doświadczeniach w zabiegach zachowawczych i operacyjnych. Goście obejrzeli „na żywo”, z sali operacyjnej, zabieg przeprowadzany przez dr n. med. Henryka Nogę, specjalistę ortopedę traumatologa i dyrektora medycznego Kliniki Nieborowice oraz wysłuchali wykładu dr. n. med. Juliusza Deca, specjalisty ortopedy traumatologa, o jednoczasowej obustronnej endoprotezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego. Doświadczeniami w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, plastycznej i mikrochirurgicznej podzielili się: prof. dr hab. n. med. Adam Maciejewski, specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej oraz prof. dr hab. n. med. Łukasz Krakowczyk, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Na koniec spotkania w części medycznej swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się doktor Agnieszka Niewczas-Maciejewska, specjalista chirurgii plastycznej.

Po części oficjalnej był czas na rozmowy gości z lekarzami.

Oprawę medialną spotkania prowadził Partner BCC Robert Pilszak „Europerspektywy” (więcej zdjęć ze spotkania >>)

Wszystkim gościom dziękujemy za obecność, a zespołowi medycznemu i Klinice Nieborowice życzymy sukcesów.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL