Śniadanie z BCC w Katowicach

01.03.2023

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Śniadanie z BCC” zorganizowane (wspólnie z kancelarią Sadkowski i Wspólnicy, członkiem Business Centre Club) przez Lożę Katowicką BCC w hotelu Vienna House Easy Katowice.

Zgromadzonych gości przywitał dyrektor Loży Marcin Budniok wraz przedstawicielami kancelarii. W pierwszej części spotkania był czas na networking w trakcie przygotowanego śniadania, a wszyscy zgromadzeni goście mieli okazję zaprezentować się i wymienić kontaktami. Po części networkingowej uczestnicy podczas prezentacji dowiedzieli się o nowych regulacjach dotyczących:

  • Pracy zdalnej zapisanej w Kodeksie pracy
  • Kontroli trzeźwości pracowników (również w trakcie pracy zdalnej)
  • Kwestii prawnych dot. zatrudnienia obywateli Ukrainy i legalizacji ich pobytu w Polsce po 28 stycznia 2023 r.

Członkowie BCC mieli również okazję poznać tematy na przykładach z konkretnych problemów praktycznych przedstawionych przez ekspertów z kancelarii Sadkowski i Wspólnicy – Marcina Frąckowiaka i dr. Andrzeja Lulkowskiego – a następnie przejść do zadawania pytań i dyskusji w poruszanych obszarach.

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za przybycie, aktywne uczestnictwo i wnikliwe pytania, a „Europerspektywom” za obecność i oprawę medialną.Wszyscy uczestnicy otrzymają prezentację na wskazane podczas rejestracji emaile. Osoby nieobecne a zainteresowane tematem i otrzymaniem materiałów, prosimy maila pod adresem marcin.budniok@bcc.pl.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL