Sposoby na samodoskonalenie
04.02.2016
Z inicjatywy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Loży Wielkopolskiej odbyły się warsztaty pokazowe Master of Business Training. Poprowadzili je pracownicy naukowi uczelni oraz praktycy, na co dzień stykający się z problemami poruszanymi w trakcie spotkania.

W pierwszym bloku – trenerskim, prowadzący dr Marcin Gołembski mówił o znaczeniu autoprezentacji w budowaniu wizerunku zawodowego, analizował sytuacje prezentacyjne i rodzaje wystąpień publicznych. Na koniec pojawiły się praktyczne wskazówki na temat samodoskonalenia się w obszarze prezentacji i wystąpień publicznych. W drugim bloku – menedżerskim, prowadzonym przez Juliana Dąbrowskiego, zdiagnozowano kluczowe kompetencje menedżerskie oraz przedstawiono modele wspierające wykorzystanie potencjału organizacji.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szerszych kompetencji w tym obszarze Uniwersytet Ekonomiczny zaprasza do udziału w studiach podyplomowych Master of Business Training. Szczegółowe informacje na temat studiów można znaleźć pod linkiem .

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL