Spotkanie członków Loży Gdańskiej BCC w salonie BMG Goworowski

28.06.2021

15 czerwca br. członkowie Loży Gdańskiej BCC po raz pierwszy po przerwie spowodowanej pandemią spotkali się na żywo. Przedstawicieli firm członkowskich na swoim tarasie z panoramicznym widokiem na Trójmiasto gościła firma BMG Goworowski. Spotkanie zostało zorganizowane również przy współudziale firmy Bibus Menos oraz banku Santander. Wszyscy trzej Partnerzy spotkania to firmy członkowskie Loży Gdańskiej BCC.

Motywem przewodnim spotkania były kwestie związane z tematyką elektromobilności. Podczas wizyty w salonie Mercedesa goście oglądali najnowsze modele samochodów tej marki, o napędzie elektrycznym i nie tylko. Była to również okazja do premierowej prezentacji Mercedesa klasy C.

Kolejny partner spotkania, firma Bibus Menos, przeprowadził prezentację ładowarki do pojazdów elektrycznych. Wśród korzyści użytkowania pojazdów o takim napędzie omawiane były również aspekty ekologiczne. Prezentacja spotkała się z żywym zainteresowaniem gości spotkania, którzy aktywnie uczestniczyli w niej, zadając liczne pytania.

Spotkanie było okazją również do uroczystego powitania nowo przyjętych członków Loży Gdańskiej BCC oraz wręczenia certyfikatów, do czego przez ostatnie miesiące z powodu obostrzeń pandemicznych nie było okazji.

 

Zaproszenie na wydarzenie zostało entuzjastycznie przyjęte przez członków LG BCC, którzy od dawna nie mieli okazji spotkać się na żywo. Wśród licznie przybywających gości pojawili się również między innymi Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, Wiceprezydent Miasta Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL