Spotkanie Grupy TOP HR Loży Warszawskiej Business Centre Club

28.01.2022

Wczoraj w siedzibie Business Centre Club odbyło się kolejne spotkanie Grupy TOP HR Loży Warszawskiej BCC. Jego tematem było: „Wypalenie zawodowe – faktyczny problem czy sposób na wyłudzenia zwolnień lekarskich?”.

Czwartkowe spotkanie miało charakter hybrydowy i uczestnicy mogli wziąć w nim udział zarówno osobiście w Pałacu Lubomirskich, jak i w formie online łącząc się przez aplikację.

Spotkanie poprowadziła Katarzyna Lorenc, przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, a także wicekanclerz Loży Warszawskiej i Wiceprezes BCC.

W sympozjum wzięli udział także zaproszeni goście:

  • Milena Grela-Parandyk, psycholog kliniczny, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia, trener umiejętności psychospołecznych, nauczyciel akademicki;
  • Aleksandra Tokarewicz, Chief Product & Sales Officer – Board Member w Helping Hand – Personal Digital Therapist. Doświadczony manager w obszarze budowania wartości rynkowej spółek, skalowaniu biznesu, implementacji innowacyjnych rozwiązań;
  • adw. dr Artur Rycak, założyciel butikowej kancelarii prawnej Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR, która obsługuje największe polskie i międzynarodowe spółki i korporacje w sporach sądowych oraz w ramach doradztwa z zakresu prawa pracy.
 

Uczestnicy dyskutowali o wypaleniu zawodowym, które dotyka coraz częściej pracowników, a także pracodawców.

Wspólnie zastanawiano się, czym różni się wypalenie zawodowe od depresji, braku satysfakcji, znużenia i innych stanów psychicznych, jaka jest skala tego zjawiska, a także jak wspierać pracowników w trudnych sytuacjach, by ich nie stracić.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gościom, a także zachęcamy do brania udziału w kolejnych spotkaniach Grupy TOP HR oraz innych wydarzeniach organizowanych przez Lożę Warszawską BCC.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL