Spotkanie Grupy TOP TECH Loży Warszawskiej BCC w ORANGE 5G LAB

28.04.2022

Za nami kolejne spotkanie grupy technologicznej TOP TECH BCC. Tym razem, dzięki zaproszeniu Orange Polska spotkaliśmy się w nowo otwartym Orange Lab 5G, w którym są prezentowane i rozwijane usługi wykorzystujące sieć 5G.

Mieliśmy okazję przetestować na żywo usługi z obszarów: wirtualnej rzeczywistości (VR), rozszerzonej rzeczywistości (AR), analityki wideo opartej na sztucznej inteligencji (AI), monitoringu zasobów w czasie rzeczywistym, mobilnych robotów i dronów przemysłowych.

Serdecznie dziękujemy naszemu klubowiczowi Tomaszowi Dreslerskiemu z Orange Polska za zaproszenie i organizację spotkania.

 

Dziękujemy też za udział i aktywność: Michał Sęk z Alfa Group, Witold Świątkowski z ANDRA, Szymon Stróżycki z Awilux Polska, Wojciech Bazarnik, Krzysztof Rumianowski z BPO Network, Jarosław Krasnodębski z Dig In Vision, Tomasz Kalinowski z Media Saturn Holding Polska, Kamil Pruszyński z Pruszyński sp. z o.o., Krzysztof Pruszyński z Pruszyński sp. z o.o., Wiesław Mróz z QBroker, Mieczysław Balcerzak z SBM Radarowa, Maciej Seliński z Unilever Poland. Jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie grupy TOP TECH, które odbędzie się 11 maja 2022 r. w siedzibie BCC, Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Tym razem spotkamy się i porozmawiamy z Krzysztofem Szubertem – szefem NCBR Investment Fund ASI S.A., pełnomocnikiem RP ds. Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021 o wyzwaniach dla firm w zakresie cyfryzacji, o tym co w tym zakresie dzieje się na świecie, a także o możliwej współpracy ko-inwestycyjnej w ramach NCBR Investment Fund i projektów cyfrowych.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL