Spotkanie Klubowe Loży Dolnośląskiej BCC – „Poranek z Lożą”

26.09.2023

W dniu 20 września 2023 roku odbyło się spotkanie Klubowe Loży Dolnośląskiej BCC pod nazwą „Poranek z Lożą”. Tym razem spotkanie miało formę spotkania śniadaniowego w nowym butikowym Hotelu Platinum Pallace, podczas którego członkowie Klubu mieli okazję spędzić czas razem.

Przybyłych gości powitał Kanclerz Loży, Marek Woron. Następnie głos zabrała pani Monika Konofał z Agencji Rozwoju Przemysłu, która krótko przedstawiła działalność ARP oraz możliwość wsparcia dla firm MŚP i korzyści wynikające z współpracy z tą instytucją.

Kolejnym punktem programu było wystąpienie pani Prezes Izabeli Nawrat i pani Katarzyny Mojeszczyk-Gendery, które reprezentują naszą członkowska firmę Bissole. Panie przedstawiły rekomendowane destynacje na jesień i zimę tego roku, ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji oferowanych przez Szwajcarię.

Po prezentacjach każdy uczestnik miał okazję do wypowiedzenia się na temat swojej własnej działalności, planowanych wydarzeń oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami. Pani Małgorzata Latuszek z firmy Taxxo interesująco opowiedziała o tym, jak sztuczna inteligencja może rewolucjonizować i wesprzeć pracę księgowych. Spotkanie było doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów, pogłębienia istniejących i wymiany informacji.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL