Spotkanie Loży Dolnośląskiej BCC

18.07.2023
6 lipca członkowie Loży Dolnośląskiej Business Centre Club zgromadzili się na kolejnym spotkaniu klubowym.

 

 

Przybyłych gości powitał kanclerz Marek Woron. Następnie głos zabrał wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc, który wyraził swoje wsparcie dla inicjatyw Loży Dolnośląskiej oraz dostępność na wypadek potrzeb.

Najbardziej oczekiwanym momentem spotkania było wystąpienie Rafała Glinickiego. Trader przedstawił prezentację, w której porównał sytuację na rynkach finansowych w USA, Europie i Polsce. Skupił uwagę na czynniki wpływające na rynki kapitałowe i pokusił się na przewidywanie trendów, co było szczególnie interesujące, biorąc pod uwagę obecne wyzwania globalnej gospodarki.

Po prezentacji, uczestnicy spotkania aktywnie włączyli się w dyskusję. Rozmawiali na temat sztucznej inteligencji i jej roli w przyszłości, a także poruszali inne tematy związane z ekonomią i biznesem. Każdy z uczestników miał możliwość odniesienia się do poruszanych wątków oraz przedstawienia istotnych spraw z pozycji własnej działalności.

Część poświęcona planowanym działaniom Loży była równie ważna. Członkowie dzielili się swoimi sugestiami dotyczącymi przyszłych inicjatyw i projektów Klubu, co pozwoliło na wzmocnienie współpracy i zaangażowania.

Na zakończenie spotkania odbyły się rozmowy kuluarowe, które umożliwiły bardziej osobisty kontakt między uczestnikami.

W spotkaniu wziął udział gość z Loży Warszawskiej – Adam Matusiak z firmy Ayming.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL