Wigilijne spotkanie Loży Gdańskiej BCC

27.12.2021

W dniu 16 grudnia 2021 r., w formie hybrydowej, odbyło się tradycyjne Spotkanie Wigilijne Loży Gdańskiej BCC. Jak co roku, z członkami Loży Gdańskiej BCC spotkali się Jego Ekscelencja Biskup Archidiecezji Gdańskiej Zbigniew Zieliński oraz Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

W wydarzeniu transmitowanym za pośrednictwem aplikacji internetowej Microsoft Teams licznie uczestniczyli przedstawiciele firm członkowskich Loży Gdańskiej BCC. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia i krótkiej prezentacji Kanclerza Loży Gdańskiej BCC Macieja Dobrzynieckiego. Kanclerz podsumował mijający rok, przypomniał o najważniejszych spotkaniach organizowanych przez Lożę Gdańską BCC w roku 2021, wspomniał o spotkaniach Klubu HR, a także przedstawił wydarzenia związane z działalnością charytatywną Loży Gdańskiej BCC.

Po Kanclerzu głos zabrał Łukasz Greinke – Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA i jednocześnie gospodarz tegorocznej wigilii. Następnie Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Biskup Zbigniew Zieliński przekazali Członkom Loży Gdańskiej BCC życzenia zdrowia, wytrwałości i dążenia do osiągnięcia założonych sobie celów. Życzenia na wyjątkowo trudny okres powinny sprzyjać jednak głębokim refleksjom, o czym wspomniał Biskup Archidiecezji Gdańskiej Zbigniew Zieliński.

Po wspólnej rozmowie i składaniu życzeń przez przedstawicieli firm członkowskich Loży Gdańskiej BCC w wirtualnej przestrzeni spotkanie zakończono.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL