Spotkanie Loży Gdańskiej BCC z prezesem BCC Jackiem Goliszewskim

28.10.2022

27 października 2022 r. odbyło się spotkanie członków Loży Gdańskiej BCC z dr. Jackiem Goliszewskim, prezesem Business Centre Club. Dzięki gościnności firmy członkowskiej Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, wydarzenie zorganizowano w w sali konferencyjnej jednego z najnowocześniejszych lotnisk w Europie.

W trakcie prawie trzygodzinnego spotkania prezes Goliszewski przedstawił i omówił plany na dalszy rozwój Business Centre Club. Poinformował o już wdrożonych usprawnieniach, jak wprowadzenie nowej formy komunikacji między członkami. Jacek Goliszewski omówił szerzej działania lobbingowo-komunikacyjne, kładąc nacisk na nową funkcję BCC jako przewodniczącego Rady Dialogu Społecznego. Określił plan działania ww. Organu i poprosił wszystkich członków Loży o aktywne wsparcie w działaniach, aby żaden głos przedsiębiorców nie został zignorowany.

Jacek Goliszewski omawiając pomysły na BCC wspomniał także o chęci powołania fundacji im. Marka Goliszewskiego, która miałaby wspierać osoby gorzej sytuowane w zakresie edukacji. Powiedział także o planach przyznawania nagrody Wizjoner Polskiej Gospodarki, skierowanej do młodych, innowacyjnych przedsiębiorców.

Podczas spotkania pojawiło się wyjątkowo dużo pytań i spostrzeżeń, na które prezes BCC  wraz z kanclerzem Loży Gdańskiej BCC na bieżąco odpowiadali. Pojawiły się także niezwykle istotne dla dalszego rozwoju BCC głosy młodych przedsiębiorców na temat współpracy z firmami istniejącymi na rynku od lat skierowane na współdziałanie i wsparcie. Obecni na spotkaniu przedstawiciele firm członkowskich przekazali również swoje oczekiwania i pomysły, które były szerzej omawiane w części nieformalnej wydarzenia. Prezes Jacek Goliszewski zakończył spotkanie słowami, że BCC było, jest i będzie i zrobi wszystko, aby spełniać potrzeby wszystkich swoich członków i wspierać ich na każdym etapie funkcjonowania.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL