Spotkanie Loży Małopolskiej i Częstochowskiej w mieście królów

06.10.2022

29 września w centrum Krakowa odbyło się spotkanie Loży Małopolskiej i Loży Częstochowskiej.

W mieście królów Loże powitały nowe firmy członkowskie, które w ostatnich miesiącach dołączyły do Business Centre Club. Na scenie nie zabrakło również wątków artystycznych, a to wszystko za sprawą patronatu jakim BCC Małopolska objęła wystawę Rzeźb Zdzisława Beksińskiego w Ogrodach Zamku Królewskiego na Wawelu. Inicjatorzy projektu, Małgorzata i Marcin Gołębiewcy, reprezentujący Fundację Wschód Sztuki, zaprezentowali wyjątkowe eksponaty, które wprowadzały zebranych gości w klimat przyszłorocznej wystawy.

Podczas wydarzenia Business Centre Club zostało zaproszone do wzięcia udziału w Marszu Mocy, realizowanym przez Fundację Marka Kamińskiego. W ramach podziękowań za długotrwałą współpracę, Członek Zarządu Fundacji, Piotr Serowik, wręczył Kanclerz Katarzynie Woszczynie wyjątkowy kadr, upamiętniający zdobycie bieguna przez założyciela Fundacji, Marka Kamińskiego oraz Jasia Melę. Na scenie nie zabrakło emocji, braw, uśmiechu i wzruszenia, które nastąpiło po przemówniach przyjaciół BCC.

Rozmowy w kuluarach odbywały się w pięknych przestrzeniach Krakowskiego Salonu Ekonomicznego, który od zawsze dba o relacje w małopolskim ekosystemie przedsiębiorczości.

 

Rozmowom towarzyszyły wyselekcjonowane przez Whisky and Spirit House trunki.
Loża Małopolska i Loża Częstochowska już czeka na następne spotkanie, które odbędzie się w następnym miesiącu w Częstochowie.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL