Spotkanie Loży Podlaskiej BCC

22.04.2024

17 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie Loży Podlaskiej BCC w tym roku. Było to szczególne wydarzenie z wielu względów. 

Spotkanie uświetnił swą obecnością prezes BCC, dr Jacek Goliszewski, który przybył osobiście pożegnać kanclerza Loży Białostockiej Krzysztofa Żukowskiego i podziękować mu za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju BCC w regionie.

Krzysztof Żukowski znacząco przyczynił się do wzrostu rozpoznawalności naszej organizacji na Podlasiu i podjął wiele inicjatyw mających na celu ochronę interesów prywatnych przedsiębiorców oraz poprawę ich współpracy z lokalnymi instytucjami otoczenia biznesu. W dowód uznania za całokształt działalności na rzecz Business Centre Club, kanclerz Żukowski został powołany w skład Loży Honorowej BCC.

Pierwsze po marcowej zmianie nazwy zebranie lożowe (Loża Białostocka BCC została wówczas przemianowana na Lożę Podlaską) było również okazją dla prezesa BCC do osobistego poznania członków Loży i nakreślenie im nowego kierunku i strategii BCC na najbliższy czas.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL