Spotkanie Loży Radomskiej z prezesem BCC Markiem Goliszewskim

31.05.2021

26 maja br. członkowie Loży Radomskiej BCC spotkali się z założycielem i prezesem BCC Markiem Goliszewskim.

Podczas spotkania online prezes BCC Marek Goliszewski zrelacjonował działania podejmowane przez Business Centre Club na rzecz przedsiębiorców w obliczu trudnej sytuacji gospodarczej wywołanej pandemią. Rozmawiano także o objętej przez BCC z dniem 1 stycznia br. prezydencji w Radzie Przedsiębiorczości oraz omówiono bieżące działania klubowe.

Firmy członkowskie Loży Radomskiej podzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z działalnością firm w czasie pandemii, podejmowanymi wyzwaniami oraz spostrzeżeniami i wnioskami, które mogą posłużyć do dalszych rozmów z rządem. Spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji firmom „równolatkom” z Loży Radomskiej obchodzącym w tym roku 30-lecie swojej działalności. Te firmy to: ZA KOMBUD SA, ITM POLAND SA, Łucz-Bud sp. z o.o. Ich przedstawiciele podzielili się „sekretem”, w czym tkwi siła firmy, która działa już 30 lat i nadal się rozwija.

Prezes BCC Marek Goliszewski podziękował Władzom Loży Radomskiej BCC: Izabeli Seweryn, Kanclerz Loży oraz Annie Słopieckiej, Sekretarz Loży za wspieranie firm członkowskich BCC w czasie pandemii oraz zaangażowanie w działania rozwojowe klubu. Podziękowania skierował również do Kanclerza honorowego Jerzego Kowala za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz nieustanne zaangażowanie w sprawy klubowe Loży Radomskiej BCC.

 

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele organizacji i instytucji współpracujących z Lożą Radomską BCC: Studenckie Forum BCC Region Radom, Związek Przedsiębiorców dla Biznesu w Zwoleniu, Fundacja RadomArte, Wydziału Obsługi Radomskiej Stefy Gospodarczej oraz środowisko akademickie.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL