Webinar otwarty Loży Radomskiej

09.03.2021

We wtorek, 2 marca br. odbył się webinar otwarty Loży Radomskiej Business Centre Club. Tematem spotkania była „Przyszłość rynku pracy a ocena kompetencji pracowników z perspektywy 2030 roku”.

Dlaczego ten temat jest ważny? Dlatego, że kryzys kompetencji dosięgnie każdą organizację i każdego pracownika, bez względu na to, czy pracuje od wielu lat czy kilku miesięcy i czy jest szanowanym managerem czy specjalistą. Uczestnicy dowiedzieli się:

· jakie znaczenie ma „kształt” pracownika,

· jakie kompetencje będą najbardziej cenne w 2030 roku,

· ile tak naprawdę kosztuje godzina pracy człowieka,

· jaką zmianę w wycenie kapitału ludzkiego proponuje World Economic Forum,

· w jakie aktywa osobiste należy inwestować, aby być gotowym na wieloetapową karierę zawodową,

· kilka gotowych narzędzi do pomiaru gotowości na uczestnictwo w poniższej pętli zmiany.

 

W webinarze otwartym uczestniczyli zarówno Członkowie Business Centre Club, jak i zaproszeni przedsiębiorcy i managerowie z całej Polski, przedstawiciele Studenckiego Forum Business Centre Club, Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Spotkanie on-line poprowadziła Anna Słopiecka, Sekretarz Loży Radomskiej Business Centre Club.

 

Wykład poprowadziła Aneta Montano, MBA – coach i mentor liderów, przedsiębiorca, związana z biznesem i na stanowiskach zarządczych od ponad 20 lat. Interesuje ją związek pomiędzy autentycznością lidera a sukcesem przedsiębiorstwa oraz coaching transformujący, właścicielka firmy Gooday.

 

Prelegentka Aneta Montano i Anna Jakubowska, Jadar sp. z o.o

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL