SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE LOŻY ŁÓDZKIEJ I CZĘSTOCHOWSKIEJ BCC

11.12.2023

5 grudnia br. odbyło się spotkanie świąteczne, które połączyło Lożę Łódzką i Lożę Częstochowską BCC. Niecodzienny charakter wydarzenia podkreślał fakt, że odbyło się w nietypowym miejscu o nazwie „Mucha w Kieliszku”.

Głównym punktem wieczoru był bez wątpienia wyjątkowy wykład sommeliera, który poprowadził degustację wykwintnych win. Uczestnicy mogli delektować się wyselekcjonowanymi trunkami, podczas gdy sommelier dzielił się swoją wiedzą na temat regionów winiarskich, procesu produkcji wina i sztuki degustacji. To było nie tylko smakowe doświadczenie, ale także edukacyjne, co dodatkowo urozmaiciło wieczór.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć czasu na luźne rozmowy i nawiązywanie nowych relacji biznesowych. Uczestnicy spotkania opuścili „Muchę w Kieliszku” z uśmiechami na twarzach, bagażem nowych doświadczeń oraz kontaktów.

To było wyjątkowe spotkanie, które połączyło naszych Klubowiczów nie tylko w świątecznej atmosferze, ale także w duchu współpracy i wspólnego rozwoju. Mamy nadzieję, że podobne wydarzenia staną się tradycją, umacniając więzi między Lożami BCC.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL