Spotkanie świąteczne Loży Świętokrzyskiej BCC

21.12.2021

Spotkanie rozpoczął Andrzej Mochoń, Kanclerz Loży Świętokrzyskiej BCC oraz Paweł Grabowski, dyrektor hotelu „Tęczowy Młyn”. Wspólnie powitali uczestników spotkania, po czym kanclerz omówił jego agendę, a Paweł Grabowski przedstawił krótką historię świątecznych spotkań Loży Świętokrzyskiej BCC w Tęczowym Młynie oraz omówił atrakcje kulinarne przygotowane na spotkanie.

Andrzej Mochoń wręczył certyfikaty członkowskie nowym członkom Loży oraz karty VIP Targów Kielce, zapraszając do udziału w imprezach wystawienniczych planowanych przez Spółkę w 2022 r.

Po złożeniu świątecznych życzeń oraz podzieleniu się opłatkiem uczestnicy spotkania wzięli udział w pokazie przygotowania wigilijnych potraw prowadzonym przez szefa kuchni restauracji „Kaczka Polska”. Pokaz obejmował przygotowanie krewetek tygrysich w sosie czosnkowym i łososia gravlax marynowanego w ziołach. Następnie członkowie Loży wspólnie spożyli wigilijną kolację, słuchając kolęd i rozmawiając o przygotowaniach do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

W końcowej części spotkania ustalono, że następne świąteczne spotkanie odbędzie się w hotelu Binkowski, należącym do jednego z członków Loży Świętokrzyskiej.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL