Spotkanie z marką – Omega, czas to pieniądz

02.12.2022

W ciągu ostatnich tygodni członkowie Loży Warszawskiej Business Centre Club mieli okazję na specjalne zaproszenie dyrektora zarządzającego firmy Omega w Polsce – Maxime Gourgouillata aż dwukrotnie gościć w firmowym butiku zegarków Omega na pl. Trzech Krzyży w Warszawie.

W wyjątkowej i kameralnej atmosferze przybliżono nam historię powstania oraz rozwoju marki Omega na przestrzeni lat, jak również ważne wydarzenia z kalendarium firmy: lądowanie na Księżycu – zegarek Speedmaster na misji Apollo 13 czy bicie rekordu głębokości zanurzenia w Rowie Mariańskim z modelem Ultra Deep. Podczas spotkania zaznajomiono nas z różnymi liniami zegarków oraz sylwetkami ambasadorów marki, jak również wyjątkową rolą marki Omega na Igrzyskach Olimpijskich.

Poznaliśmy funkcjonowanie wbudowanych mechanizmów, jak również obejrzeliśmy na własne oczy limitowane kolekcje i wyjątkowe egzemplarze zegarków niedostępnych na co dzień. Składamy szczególne podziękowania, za ogromną dawkę wiedzy oraz informacji, jak również fantastyczną atmosferę i pyszny poczęstunek podczas spotkania dla Maxime Gourgouillat i Kamili Grajko oraz całego zespołu Omega Boutique Warszawa.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL