Spotkanie z przedstawicielami Nevada Governor`s Office of Economic Development

23.02.2016

W salach Uniwersytetu Ekonomicznego 23 lutego br. odbyło się spotkanie przedstawicieli wybranych organizacji biznesowych z przedstawicielami Nevada Governor`s Office of Economic Development. BCC reprezentował Przemysław Sobczak, sekretarz Loży Wielkopolskiej.

Celem spotkania było zaprezentowanie organizacji oraz zbadanie potencjału możliwości współpracy członków organizacji biznesowych z firmami amerykańskimi, reprezentującymi stan Nevada, które planują swoją ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spotkanie to także etap przygotowań misji gospodarczej stanu Nevada, która będzie miała miejsce 14-21.04.2016.  W misji wezmą udział czołowe firmy stanu Nevada, które zainteresowane są współpracą i nawiązaniem partnerstwa biznesowego z polskimi firmami.

Aktywizując stosunki gospodarcze z Polską, GOED współpracuje między innymi z konsulem honorowym RP w Las Vegas, Polsko-Amerykańską Izbą Gospodarczą w Nevadzie oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Waszyngtonie.

GOED zaprezentował także stan Nevada pod kątem możliwości współpracy, innowacyjności, jak również jako miejsce do rozwoju biznesu na wymagającym rynku amerykańskim.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL