Stan-Trans w gronie BCC!

09.05.2023

Jest nam bardzo miło powitać nową firmę członkowską. Do naszego grona dołączyła Firma Stan-Trans, którą w Klubie reprezentuje prezes Zarządu, Wojciech Staniek. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzieliła Agnieszka Łapaj, prezeska Zarządu Grupy Łapaj Sp. z o.o. Sp. j.

Firma Stan-Trans świadczy usługi transportowe w całej Europie. Stan-Trans to zaangażowanie, elastyczność i bezpieczeństwo. Firma przewozi zarówno ładunki neutralne, jak i chłodnicze, niebezpieczne (ADR), odpady, a także wszelkie towary ponadgabarytowe. Motto firmy to „Safely & on Time”. Firma stawia na szybkość – standardem jest wycena do 45 minut. Klienci firmy Stan-Trans mogą liczyć na bieżącą informację na każdym etapie realizacji transportu – komunikacja to zdecydowanie ich mocna strona!

„Safely & on Time” to nie tylko zawołanie, to zobowiązanie poparte dwudziestoletnim doświadczeniem w branży TSL.

Wojciech Staniek – założyciel firmy, oferującej usługi transportowe (przewóz rzeczy) w całej Europie: Stan-Trans Kraków. Ślązak z urodzenia i takim się cały czas czuje, żona i dzieci. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Szkoły Muzycznej I stopnia. Uwielbia języki obce – niekoniecznie znając je biegle, ale dogada się w czterech.

Niepoprawny optymista od zawsze, pasjonat gitary klasycznej, śpiewu chóralnego i muzyki klasycznej, ale czasem również muzyki (hard)rockowej – w zależności od nastroju. Nurek, narciarz, gawędziarz, a od niedawna pasjonat podróży. Nie pogardzi również dobrym whisky i/lub rumem i kubańskim cygarem.

Kocha poznawać nowych ludzi, spotykać się, doświadczać nowych rzeczy i uczyć się od mądrzejszych od niego.

Witamy w gronie BCC!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL