Tomasz Okoń i BIL Sp. z o.o. w gronie BCC

31.05.2023

Do Loży Opolskiej BCC przystąpiła firma BIL Sp. z o.o. oraz prezes Zarządu Tomasz Okoń. Serdecznie witamy w Loży!

BIL Sp. z o.o. to rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Działalność firmy obejmuje kompleksowe usługi budowlane oraz budowlano-remontowe. Inwestycje realizowane są w ramach generalnego wykonawstwa w ramach zamówień publicznych jak i dla prywatnych Inwestorów.

Reputacja firmy opiera się na solidności, terminowości i precyzji w realizacji powierzonych zadań. W firmie BIL bardzo ważny jest  profesjonalizm na każdym etapie projektu – od koncepcji i planowania, poprzez realizację, aż po końcowe wykończenie i oddanie gotowego obiektu. Jest to możliwe m.in. dzięki doświadczonej kadrze kierowniczej oraz wyspecjalizowanym pracownikom. Dzięki temu można również w sposób elastyczny dostosowywać się do indywidualnych potrzeb klientów.

BIL współpracuje z renomowanymi dostawcami i korzysta z wysokiej jakości materiałów budowlanych, w celu zapewnienia trwałości i estetyki swoich realizacji. Dba o stały rozwój. Systematycznie powiększa i unowocześnia park maszynowy, chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku budowlanego.

W 2016 roku firma poszerzyła zakres działalności o usługi deweloperskie, co pozwoliło na skuteczną realizację kolejnych inwestycji mieszkaniowych.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL