Trzy filary zielonego transportu miejskiego: elektrobusy, stacje ładowania, status prawny

10.10.2022

 

Business Centre Club i EMIS zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu: Trzy filary zielonego transportu miejskiego: elektrobusy, stacje ładowania, status prawny. Początek 25 października br. o godz. 11:00.

Podczas spotkania poruszymy następujące obszary:

  • Transport w Polsce dziś vs. unijny pakiet klimatyczny na 2035 r.
  • Stacje ładowania, a rosnące ceny energii elektrycznej w strukturze budżetu miasta
  • Status prawny vs. realia codzienności

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na spotkanie, podczas którego eksperci omówią nurtujące nas wszystkich kwestie dotyczące zielonego transportu miejskiego.

SZCZEGÓŁY I REJESTRACJA >>>

Będą Państwo mieli okazję do uczestnictwa w debacie ekspertów oraz do zadawania pytań prelegentom osobiście podczas wydarzenia (uczestnicząc w nim na miejscu lub online). Nie zabraknie też czasu na rozmowy z ekspertami w kuluarach przy dobrej kawie.

PRELEGENCI:

  • Grzegorz Krupnik, ekspert BCC ds. OZE, elektromobilności i środowiska. Prezes zarządu PROTECH, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Studia podyplomowe z zarządzania projektami (Wyższa Szkoła Europejska im. Tischnera), zarządzania produkcją (Akademia Górniczo-Hutnicza) oraz Executive MBA (Akademia Leona Koźmińskiego);
  • Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA;
  • Zbigniew Wyszogrodzki, Prezes MZK Toruń, Wiceprezes BCC; absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej. W roku 2004 uzyskał na tej uczelni stopień doktora nauk technicznych. Ukończył studia Executive MBA (GFKM, BCC, Erasmus University Rotterdam) i szereg studiów podyplomowych (m.in. ochrona środowiska, organizacja i zarządzanie). Zdał egzamin państwowy dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Jest tłumaczem technicznym języka angielskiego i audytorem energetycznym;
  • Andrzej Żurawski, Analityk EMIS & CEIC.

Moderatorem debaty będzie Mirosław Kasprzak z Instytutu Interwencji Gospodarczych BCC, ekspert z zakresu ESG, nadzoru właścicielskiego, ładu korporacyjnego, komunikacji korporacyjnej i zarządzania marką. Doradca biznesowy, posiada bogate doświadczenie z zakresu zarządzania i nadzoru m.in. w spółkach prawa handlowego w tym samorządowych.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL