Turniej golfowy Religa Golf Cup II o puchar Kanclerza Loży Katowickiej BCC

30.06.2022

10 września br. w Golf Park Mikołów odbędzie się Golfowy Turniej Charytatywny „Religa Cup II o puchar Kanclerza Loży Katowickiej Business Centre Club”. Jaki jest cel? Dochód z niniejszego wydarzenia przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Fundacja pozyskała dotację i już realizuje projekt, polegający na budowie sztucznego serca dla dzieci. Polskie sztuczne serce, które już od wielu lat pracuje na służbie ratowania ludzkiego życia, tym razem trzeba dostosować do potrzeb małego organizmu. Zbudować prototyp, przeprowadzić badania, przygotować do wprowadzenia na medyczny rynek. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju uznało, że projekt jest godny dofinansowania kwotą 6,7 mln zł, ale do tego potrzebny jest wkład własny na poziomie 1,18 mln zł. Czy uda nam się wspólnymi siłami wesprzeć polskie sztuczne serduszko dla dzieci? Więcej informacji na temat projektu: Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

My, jako przedstawiciele różnych środowisk tj. świata biznesu, golfa i medycyny, zapraszamy wszystkich, którym sportowa rywalizacja, zdrowy tryb życia oraz wrażliwe serca pozwalają przyłączyć się do tej szczytnej akcji. Turniejowi towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji i różnych możliwości wsparcia ww projektu: od opłat turniejowych i płatnych zaproszeń, poprzez możliwość zakupu ciekawych upominków oraz dzieł sztuki, po sponsoring bezpośredni. Będzie możliwość skorzystania z przepysznego cateringu oraz zdegustować wyjątkowe napoje.

Udział w turnieju określa regulamin >>

Zachęcamy Gości do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu, nawet jeśli uważacie, że golf to wciąż egzotyczna rozrywka. W sposób szczególny zapraszamy osoby medialne, których udział w Turnieju i w wydarzeniu zachęci innych do szerokiego gestu. Wszystkim będziemy dziękować w sposób szczególny.

Na scenie to szczytne wydarzenie uatrakcyjnią różne prezentacje i występy artystyczne, a na koniec zagra zespół AFTER MIDNIGHT. To zespół ludzi których pasją jest muzyka. Grają covery największych gwiazd muzyki rozrywkowej, pop, swing z domieszkami jazzu

Kontakt: Marcin Budniok (tel.: 788 353 545, e-mail: marcin.budniok@bcc.pl lub Bogdan Uliasz (tel.: 605 415 561, e-mail: bogdan.uliasz@gmail.com)

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL