Wieczór Marzeń w warszawskim ZOO

26.06.2023

 

W tym roku organizowane pod patronatem Business Centre Club wydarzenie odbędzie się e już po raz 19. W imprezie weźmie udział 350 dzieci z opiekunami. Wśród gości będą nasi podopieczni, zmagający się z różnymi ciężkimi chorobami i niepełnosprawnością oraz grupa dzieci uchodźców z Ukrainy pozostających pod opieką fundacji.

Jest to niesamowity moment i niesamowita impreza, która może być promocją Państwa firmy i bardzo dobrym materiałem marketingowym dla klientów oraz pracowników.  A przede wszystkim wielką radością dla uczestniczących w niej dzieci.  Dla nich najlepsze jest to, że każdy jest chory i nikt nie postrzega choroby jako czegoś wyjątkowego, innego.   Jest po prostu beztroska zabawa, takie właśnie powinno być dzieciństwo.  A dzieci  nieuleczalnie chore mają bardzo mało takich chwil.

25 sierpnia ponownie spotkamy się na polanie w warszawskim ZOO, a w programie przewidujemy wiele wspaniałych atrakcji, występów i warsztatów oraz poczęstunek i ognisko z kiełbaskami. Każdy uczestnik będzie mógł nieodpłatnie zwiedzić ZOO i poznać z bliska jego mieszkańców. Wszystkie dzieci, na rozpoczęcie roku szkolnego, otrzymają nowy plecak z wyposażeniem. Wierzymy, że i tym razem dzieci i ich rodzice choć na chwilę zapomną o trudach życia codziennego, a po wydarzeniu zostaną im cudowne wspomnienia.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego działającą od 2003 roku. Jej celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji i organizacje różnych wydarzeń dla nich. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić 9000 wyjątkowych marzeń i zorganizować setki imprez. Na naszą pomoc czeka ponad 1600 dzieci. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo dołączyć do nas i sprawić, że razem wniesiemy radość w życie najbardziej potrzebujących dzieci i ich bliskich.

WIĘCEJ >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL