Witamy mec. Pawła Lewandowskiego w gronie członków BCC

01.02.2024

Z wielką przyjemnością informujemy, że członkiem Business Centre Club oraz Loży Warszawskiej BCC został mecenas Paweł Lewandowski, właściciel Kancelarii Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego Pawła Lewandowskiego.

Kancelaria Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego Pawła Lewandowskiego specjalizuje się w zakresie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

W toku postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych na każdym etapie reprezentuje zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Pomaga przy ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, upadłości przedsiębiorstw oraz ich restrukturyzacji, a na późniejszych etapach dba o odpowiednie zabezpieczenie interesów swoich klientów i kompleksową obsługę prawną.

Paweł Lewandowski jest adwokatem oraz kwalifikowanym doradcą restrukturyzacyjnym, dzięki czemu zna specyfikę postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych zarówno z perspektywy klientów, których reprezentuje jako adwokat, ale również z pozycji syndyka lub nadzorcy sądowego.

To połączenie sprawia, że Kancelaria posiada dużą wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim praktyczną z dziedziny prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

 lewandowskikancelaria.pl

Witamy w Klubie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL