Witamy w BCC firmę Max-Bud1 i jej właściciela Tomasza Warchalę

21.07.2023

Do grona członków BCC w Loży Katowickiej – z rekomendacji Bartosza Osiadły z Broker Consulting Partners Polska – dołączył Tomasz Warchala, właściciel firmy Max-Bud1.

Firma Max-Bud1, działająca od 2007 roku, dostarcza sprawdzone i wydajne rozwiązania z zakresu usług sprzętem ciężkim i sprzętem specjalistycznym, usług budowlanych i rozbiórkowych, transportowych, robót drogowych. Zarząd przywiązuje dużą wagę nie tylko bezpośrednio do troski o odpowiednie kształtowanie swojej oferty i najwyższą jakość świadczonych usług, ale także do rekrutacji pracowników, wychodząc z założenia, że to oni w znacznej mierze decydują o renomie firmy. Zespół Max-Bud1 Tomasz Warchala tworzą inżynierowie, kierowcy i operatorzy maszyn oraz pracownicy budowlani z odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Mocną stroną firmy jest rozbudowany, nowoczesny park maszynowo-transportowy, który umożliwia rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu prac. Flotę firmy tworzą żurawie samojezdne, koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, podnośniki koszowe, dźwigi, specjalistyczne pojazdy do transportu ponadgabarytowego, samochody dostawcze i wiele innych maszyn.

Określona misja i wizja firmy stanowią podstawę dla podejmowanych przez Zarząd działań i decyzji. Firma stawia przed sobą następujące cele: gwarantować klientom usługi najwyższej jakości, oferować kompleksowość działań, zapewniać ofertę dającą klientom bezpieczeństwo i stabilizację, wyróżniać się poprzez budowanie trwałych wartości.

Max-Bud1 >>>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL