Witamy w BCC firmę TRIPLEX

02.08.2022

Do grona firm członkowskich BCC dołączyła firma TRIPLEX, którą reprezentuje Aneta Siwarga, prokurent TRIPLEX. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzieliła Ewa Kępa, Prezes Zarządu Intelligent Solutions Polska.

Aneta Siwarga wspomina: „Marka Triplex Sp z o.o., Sp. k. powstała w 1982 roku. Osobiście związałam się marką 30 lat temu – wtedy rozpoczęła się nasza przygoda w branży pirotechnicznej. Dziś szczycimy się być jednym z bardziej znanych producentów, importerów i dystrybutorów fajerwerków. Produkujemy głównie w Chinach- tam współpracujemy z blisko trzydziestoma fabrykami. Nasze wyroby można spotkać w co najmniej 26 krajach w Europie. Naszą misją jest wyznaczanie trendów w świecie fajerwerków. Łączymy sztukę, bezpieczeństwo i radość ze wspólnie spędzanego czasu. Nie pozostajemy obojętni na apele właścicieli zwierząt – coraz mocniej rozbudowujemy naszą ofertę tzw. cichych fajerwerków.

Jesteśmy również cenionym organizatorem i realizatorem pokazów sztucznych ogni, laureatami wielu Festiwali i Konkursów pirotechnicznych. Pomagamy naszym klientom uświetnić Ich wydarzenia – dni miast, eventy firmowe, koncerty, zawody sportowe, a nawet urodziny, wesela czy inne uroczystości rodzinne. Działamy z pasją i doświadczeniem, i tą pasją „zarażamy” innych – nasz zespół liczy 25 osób, z których blisko połowa jest z nami ponad 10 lat. Jesteśmy jednym z założycieli Fundacji Edukacji Pirotechnicznej i cały czas wspieramy tę działalność. Zależy nam, by fajerwerki mogły cieszyć wszystkich, a zabawa z nimi była bezpieczna i nieuciążliwa. Od kilku lat rozwijamy naszą kolejną działalność, której efektem jest powstanie marki HOUSE OF GUNS zajmującej się importem i dystrybucja broni ostrej i amunicji. Triplex – odpalamy emocje!”

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL