Witamy w BCC kancelarię SAS Restrukturyzacje

28.10.2022

Członkiem Business Centre Club została Małgorzata A. Sawa Członek Zarządu kancelarii Sawa Siwka SAS Restrukturyzacje.

Firma SAS Restrukturyzacje świadczy pomoc w zakresie przygotowywania i wdrażania strategii restrukturyzacji firmy, przygotowywania wniosków o otwarcie postępowań restrukturyzacyjnych, a także reprezentacji w toku tych postępowań. Doradza przy wyborze odpowiedniego rodzaju postępowania restrukturyzacyjnego, a także pełni funkcję nadzorcy układu. Członkowie zarządu spółki mają kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne zdobyte w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, pełniąc w nich funkcję syndyka, nadzorczy czy zarządcy.

Doradcy restukturyzacyjni Kancelarii Sawa Siwka SAS Restrukturyzacje w określonych sytuacjach podejmują się również przeprowadzenia restrukturyzacji operacyjnej podmiotu w kryzysie, przez wejście do zarządu (interim management) czym wpierają właścicieli i kierownictwo jednostek w administrowaniu, a przede wszystkim w dynamizowaniu procesu restrukturyzacji.

Jednocześnie jako profesjonalni pełnomocnicy (radcowie prawni i adwokaci) świadczą usługi także na rzecz wierzycieli analizując wszelkie aspekty postępowania, plusy i minusy zawieranych układów z dłużnikami oraz dokonują oceny możliwości ich realizacji.

Mając na uwadze specyfikę działalności, długoletnie doświadczenie oraz dotychczasowe osiągnięcia Firmy jak również bardzo dobre referencje obecnych klientów polecamy usługi firmy SAS Restrukturyzacje Sp. z o.o. jako eksperta w dziedzinie restrukturyzacji i rzetelnego członka Business Centre Club.

Jesteśmy przekonani, że taka firma jak SAS Restrukturyzacje w obecnych czasach szczególnie będzie przydatna dla firm, w związku z coraz częściej spotykanymi różnego rodzaju trudnościami spowodowanymi nasilającym się kryzysem.

WIĘCEJ na stronie SAS RESTRUKTURYZACJE >>>

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL