Witamy w BCC Krzysztofa Okonia i firmę BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o.

25.05.2023

Do Loży Opolskiej BCC przystąpiła firma BEST Materiały Budowlane Sp. z o.o. oraz prezes Zarządu Krzysztof Okoń. Serdecznie witamy w Loży!

Firma Best Materiały Budowlane Sp. z o.o. działa na opolskim rynku od 2007 roku. W tym czasie stała się jedną z najchętniej wybieranych hurtowni budowlanych w regionie. Ciężka praca oraz ciągłe inwestowanie pozwoliły stworzyć jedną z najprężniej rozwijających się hurtowni budowlanych w regionie. Innowacyjna, kompleksowa realizacja zamówień, a także oferowanie tylko najwyższej jakości, sprawdzonych produktów pozwoliło zbudować zaufanie oraz stworzyć liczne grono klientów i przyjaciół Best.

Hurtownia Best Materiały Budowlane sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze firm wykonawczych, jak również klientów indywidualnych. Ważnym segmentem działalności firmy jest również eksport towarów poza granice kraju.

Firma kładzie duży nacisk na obsługę klienta oraz logistykę. Posiada doświadczony i wykwalifikowany zespół, który potrafi nie tylko pomóc klientom w rozwiązaniu problemu na budowach, ale również zbudować trwałe i przyjazne relacje na lata. Firma Best Materiały Budowlane posiada rozbudowaną flotę pojazdów, która odgrywa istotną rolę w zapewnieniu skutecznych dostaw. Flota firmy składa się z różnych typów pojazdów samo-rozładowczych, w zależności od potrzeb. Dzięki temu w szybki i skuteczny sposób można obsłużyć każdą budowę, bez względu na to, czy jest to centrum miasta z trudnym wjazdem, czy duża inwestycja, wymagająca ciężkiego sprzętu.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL