Witamy w BCC Monikę Tramś i TM Real Estate Group

01.06.2023

Z wielką przyjemnością informujemy, że członkiem Business Centre Club oraz Loży Warszawskiej BCC została Monika Tramś, Country Manager TM Real Estate Group.

TM Real Estate Group jest rodzinną firmą z siedzibą w Alicante, specjalizującą się w budowie i sprzedaży nieruchomości wakacyjnych w rejonie łuku śródziemnomorskiego. Może poszczycić się ponad 20 000 nieruchomości oddanymi do użytku, również na meksykańskich Karaibach.

Firma stawia na dywersyfikację i angażuje się w inne linie biznesowe, takie jak dział zarządzania i działalności hotelarskiej na meksykańskiej Riwierze Majów, z siecią hoteli The Fives Hotel & Residences; wynajem wakacyjny z Mar Holidays; pośrednictwo w obrocie nieruchomościami poprzez Beach Homes oraz dział eksploatacji i handlu rolnego w ramach projektu Las Moreras Fruit & Veggies.

TM Real Estate Group jest zaangażowana w tworzenie wartości gospodarczej, społecznej i środowiskowej w społecznościach, w obrębie których prowadzi swoją działalność, w celu promowania zrównoważonej turystyki mieszkaniowej i hotelowej poprzez zarządzanie odpowiedzialnym modelem biznesowym.

🌐: tmgrupoinmobiliario.com/pl

Witamy w Klubie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL