Witamy w Klubie Agnieszkę Sochę i firmę WorkerService

20.09.2023

Agnieszka Socha jest właścicielką i prezeską Zarządu firmy WorkerService, a także firm WorkerSolution, HiringSolution oraz prowadzonej od 2006 roku firmy Agnieszka Socha, którą założyła, mając 20 lat. W 2009 roku założyła dwie agencje pracy tymczasowej oraz agencję outsourcingową obsługującą zakłady przemysłowe w całej Polsce. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach (prawo), Akademię Górnośląską (zarządzanie i marketing), Akademię Ekonomiczną w Katowicach (finanse i rachunkowość), MBA US (executive master of business administration). Prowadzi działalność społeczną jako prezeska fundacji Dzielmy się Dobrem, zajmującej się wsparciem dla kobiet. Mama Julianny i Maksymiliana.

Firma Worker Service łączy innowacyjność i wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, rekrutacji oraz legalizacji zatrudnienia. Proponuje szeroki wybór usług związanych z leasingiem pracowniczym i pośrednictwem pracy. Poszerzając pole swojej działalności, firma proponuje także kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu, szkoleń i coachingu, jak również wynajmu mieszkań.

Firmę wyróżnia profesjonalizm organizacyjny, zgrany i doświadczony zespół, a także sposób pracy polegający na zasadzie każdorazowego dostosowywania oferty do potrzeb klienta, jak również indywidualnego spojrzenia na funkcjonowanie każdego pracownika w firmie. Troska o interesy zarówno klientów, jak i pracowników przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

Działania podejmowane w Worker Service są poparte wieloletnim doświadczeniem, między innymi w obszarze polityki personalnej w APT i w firmach produkcyjnych branży automotive i elektronicznej. Istotnym atutem firmy jest też wysoka konkurencyjność w zakresie ceny świadczonych usług i czasu ich realizacji.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL