Wkraczamy w świat brydża, czyli spotkanie Loży Warszawskiej BCC

24.10.2022

W czwartek odbyła się lekcja pokazowa brydża zorganizowana przez Lożę Warszawską Business Centre Club. Podstawy tej gry przedstawili nam Łukasz Witkowski i Igor Łosiewicz ze szkoły brydża sportowego WawaBrydż. Gra w brydża to fantastyczny trening pamięci oraz logicznego i strategicznego myślenia. Poprawia się koncentracja i umiejętność współpracy w grupie.

Brydż coraz częściej jest stosowany jako trening umiejętności biznesowych, a Bill Gates umieścił brydża na liście 10 rzeczy, które pomogły mu odnieść sukces. Już po godzinie uczestnicy spotkania wiedzieli, czym są lewy, wisty, blotki, liczenie do trzynastu. Mogli przystąpić do gry.

Czwartkowe spotkanie pozostawiło niedosyt, stąd decyzja o zorganizowaniu kursu brydża dla początkujących i chętnych Klubowiczów BCC. Wszystkim uczestnikom ostatniego spotkania dziękujemy za sportową rywalizację: Mieczysław Balcerzak, Bartosz Bulski, Eliza Dąbrowska, Jerzy Gil, Cezary Gizka, Robert Jackiewicz, Andrzej Matys, Paweł Niewiarowski, Maciej Owczarek, Jacek Pajnowski, Krzysztof Pawlak, Michał Piotrowicz, Dawid Piorun, Wojciech Rumiak, Krzysztof Rumianowski, Ewa Rzodkiewicz, Jacek Tarnowski, Agnieszka Wilczyńska.

Serdecznie dziękujemy Wojciechowi Bazarnikowi za gościnę i wspaniały poczęstunek w klimatycznych pomieszczeniach Restauracji BI BA BO i Hotelu Teatro, przy ul. Nowy Świat 66 w Warszawie oraz Ewie Rzodkiewicz za koordynację spotkania. 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL